Wiadomości

stat

W nocy policja odnalazła 18-letnią Klaudię

18-latki wyszła z domu w środę, rodzina poszukiwała jej przez kolejne trzy dni.
18-latki wyszła z domu w środę, rodzina poszukiwała jej przez kolejne trzy dni. fot. KMP w Gdańsku

Policjanci z komisariatu na Suchaninie poszukiwali od piątku 18-letniej Klaudii. Dziewczyna zaginęła w środę. Udało się ją odnaleźć w nocy z soboty na niedzielę.Aktualizacja godz. 9:13 Jak poinformowała nas policja, 18-letnia Klaudia odnalazła się w nocy z soboty na niedzielę. Przebywała w jednym z mieszkań na terenie Gdańska. Jej życiu i zdrowiu nic nie zagrażało.
18-letnia Klaudia w środę (14 czerwca) wyszła z  domu przy ul. Góralskiej zobacz na mapie Gdańska. Widziana była później przy ul. Myśliwskiej zobacz na mapie Gdańska w Gdańsku. Od tej pory słuch po niej zaginął - nie wróciła do domu, nie skontaktowała się też w żaden sposób z rodziną. Bliscy o jej zaginięciu poinformowali policję w piątek.

Klaudia ma około 170 cm wzrostu. Jest szczupłej budowy ciała i ma długie ciemne włosy. Posiada bliznę na lewej dłoni.

- W dniu zaginięcia ubrana była w spódnicę koloru czarnego, kurtkę skórzaną koloru czerwonego oraz trampki koloru białego - mówi Aleksandra Siewert z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.
W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia dziewczyny bądź ustalenia jej miejsca pobytu, policja prosi o kontakt z komisariatem na Suchaninie, przy ul. Kartuskiej 245B. Informacje można też zgłaszać telefonicznie pod numerem (58) 321-68-22 albo pod numerem alarmowym 997 lub 112.
Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (252)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

więcej  »

Czytaj także

więcej »

Osoby poszukiwane

Józef Kułeczko

Zapoznaj się z bazą osób poszukiwanych przez policję. Pomóż w ich odnalezieniu.

więcej »

Osoby zaginione

Franciszek Dobrowolski

Zapoznaj się z bazą osób zaginionych. Pomóż w ich odnalezieniu.