Wiadomości

Trzy ofiary tragedii przy ul. 23 Marca w Sopocie

Budynek przy ul. 23 Marca, w którym rozegrała się rodzinna tragedia.
Budynek przy ul. 23 Marca, w którym rozegrała się rodzinna tragedia. fot. Łukasz Unterschuetz/trojmiasto.pl

65-letni mężczyzna najprawdopodobniej zabił swoją żonę i teściową, po czym powiesił się. Zostawił pożegnalny list.Policja otrzymała zgłoszenie o tragedii kilkanaście minut po godz. 11. Na miejscu, czyli w domu przy ul. 23 Marca w Sopocie zobacz na mapie Sopotu, pracują obecnie policyjni technicy.

- Mogę potwierdzić tylko, że w mieszkaniu znaleziono ciała dwóch kobiet w wieku 60 i 80 lat, które zostały zamordowane oraz ciało mężczyzny, który prawdopodobnie popełnił samobójstwo - mówi sierż. Karina Kamińska z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie.

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, mężczyzna zostawił list pożegnalny, z którego wynika, że przyczyną tragedii były rodzinne konflikty.

Policja na razie nie chce się wypowiadać na temat sposobu, w jaki zginęły obie kobiety. Ustaliliśmy jednak, że na miejscu było bardzo dużo krwi, a przy ciałach znaleziono zakrwawiony młotek.

Przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości informują, że rodzina nie miała wcześniej żadnych zatargów z prawem. Nie odnotowano także żadnych sygnałów o mogącej w niej występować przemocy domowej. Jednak sąsiedzi rodziny mówią co innego: - Tam nie było spokojnie. Dochodziło do kłótni, których byliśmy świadkami.

W czwartek rano zostanie przeprowadzona sekcja zwłok obu kobiet oraz potencjalnego sprawcy.
Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (203)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

więcej  »

Czytaj także

więcej »

Osoby poszukiwane

Jadwiga Tamulewicz

Zapoznaj się z bazą osób poszukiwanych przez policję. Pomóż w ich odnalezieniu.

więcej »

Osoby zaginione

Leszek Gorszyniecki

Zapoznaj się z bazą osób zaginionych. Pomóż w ich odnalezieniu.