Wiadomości

stat

Pijany kierowca TIR-a wjechał w bramę firmy, do której wiózł towar

Policjanci z drogówki znaleźli w kabinie ciężarówki kilka puszek piwa, w tym jedną otwartą i opróżnioną do połowy.
Policjanci z drogówki znaleźli w kabinie ciężarówki kilka puszek piwa, w tym jedną otwartą i opróżnioną do połowy. fot. KMP w Gdańsku

Kompletnie pijany przyjechał do jednej z gdańskich firm rozładować towar - wyjeżdżając przez bramę swoim TIR-em zahaczył o jej skrzydło i wyrwał je z zawiasów. Na miejsce wezwano policję, która odkryła, że kierowca miał w wydychanym powietrzu dwa promile alkoholu, a jadąc pojazdem popijał piwo.Wszystko działo się w poniedziałek po południu na terenie należącym do jednej z firm działających przy ul. Trakt św. Wojciecha zobacz na mapie Gdańska. 61-latek miał dostarczyć firmie materiały budowlane. Na miejscu dowiedział się, że tego dnia nie będzie mógł ich już rozładować, postanowił więc wyjechać przez bramę.

W trakcje tego manewru zahaczył prawym bokiem ciężarówki o jedno ze skrzydeł bramy wjazdowej i wyrwał je z zawiasów. Przedstawiciele firmy od razu wezwali na miejsce policję. Kiedy patrol się pojawił, policjanci wyczuli od kierowcy TIR-a silną woń alkoholu.

Postanowiono go przebadać alkomatem - okazało się, że w wydychanym powietrzu miał dwa promile alkoholu. Co więcej, w samochodzie policjanci znaleźli kilka puszek piwa - jedna z nich była otwarta i do połowy opróżniona.

61-latek, który przyjechał z Dąbrowy Górniczej, trafił na komisariat, gdzie policjanci odebrali mu prawo jazdy. Poza odpowiedzialnością karną za jazdę po alkoholu, będzie też musiał pokryć koszty naprawy bramy.
Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (89)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

więcej  »

Czytaj także

więcej »

Osoby poszukiwane

Józef Kułeczko

Zapoznaj się z bazą osób poszukiwanych przez policję. Pomóż w ich odnalezieniu.

więcej »

Osoby zaginione

Franciszek Dobrowolski

Zapoznaj się z bazą osób zaginionych. Pomóż w ich odnalezieniu.