Wiadomości

stat

Kierowca bez prawa jazdy przejechał pieszemu po stopie

Zakaz prowadzenia pojazdów obowiązywał 33-latka jeszcze przez... kilka dni.
Zakaz prowadzenia pojazdów obowiązywał 33-latka jeszcze przez... kilka dni. fot. KMP w Gdańsku

Mimo zakazu sądowego wsiadł za kierownicę, nie zdążył jednak nawet wyjechać z parkingu, gdy próbując ominąć pieszego, przejechał mu po stopie. 33-latek z Gdańska odpowie za spowodowanie kolizji i jazdę bez uprawnień.Wszystko działo się w poniedziałek po godz. 19. Policja otrzymała zgłoszenie, z którego wynikało, że na parkingu przy ul. Radarowej zobacz na mapie Gdańska jeden z kierowców potrącił pieszego.

- Funkcjonariusze pojechali na miejsce i tam ustalili, że 33-letni kierujący renault espace jadąc po parkingu, w trakcie manewru omijania, najechał na stopę pieszego. Podczas sprawdzania w policyjnych bazach okazało się, że na sprawcy kolizji ciąży sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych - mówi Magdalena Ciska z gdańskiej drogówki.
Co ciekawe, sądowy zakaz, który nałożono wcześniej na mężczyznę, miał obowiązywać od 2010 roku do 13 sierpnia tego roku. Krótko mówiąc, 33-latek został przyłapany na niespełna tydzień przez końcem jego obowiązywania, za co odpowie ponownie przed sądem. Dodatkowo otrzymał też mandat za spowodowanie kolizji.
Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (115)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

więcej  »

Czytaj także

więcej »

Osoby poszukiwane

Jadwiga Tamulewicz

Zapoznaj się z bazą osób poszukiwanych przez policję. Pomóż w ich odnalezieniu.

więcej »

Osoby zaginione

Leszek Gorszyniecki

Zapoznaj się z bazą osób zaginionych. Pomóż w ich odnalezieniu.